RECENZE OD NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Maximalní spokojenost s touto firmou, mohu vřele všem doporučit. Ještě jednou moc děkuji.
K.
duben 2023
Rychlost, vstřícnost, kvalita, solidní jednání. Co víc chtít.
Rekonstrukce celého bytu proběhla v pořádku. Dokončeno v termínu. Firmu Hkoupelny mohu doporučit.
Daniel M.
duben 2023
Naše rekonstrukce kopelny byla provedena přesně v termínu za pouhých 9 pracovních dní což je super.Kvalita práce a zároveň profesionalita všech pracovníků je na velmi vysoké úrovni takže vysledek je 100 %.Jsme opravdu ve všech směrech s výsledkem spokojeni.
Nedávno jsme dokončili rekonstrukci našeho bytu a s provedenými stavebními pracemi jsme byli nadmíru spokojeni. Tým byl profesionální, efektivní a vždy ochotný udělat něco navíc, aby byl projekt dokončen k naší spokojenosti. Tuto firmu bychom vřele doporučili všem, kteří hledají spolehlivou a kvalitní práci. Byla s nimi radost spolupracovat a s výsledky projektu jsme nadmíru spokojeni.
Zdeněk V.
leden 2023
Pokud někdo přemýšlí o rekonstrukci koupelny doporučuji firmu Hkoupelny kvalitní práce a dodržují termín . Poděkování patří nejen pracovníkům ale i majiteli firmy panu Humlovi ještě jednou díky za odvedenou práci
Rekonstrukce koupelny proběhla k naší naprosté spokojenosti. Výborná komunikace a vše proběhlo podle domluvy. Překvapilo mě, že i když se u nás střídali různé profese řemeslníků, každý den po sobě zanechali pořádek a pečlivě odvedenou práci. Navíc to byli všechno velmi příjemní lidé, pro které nebyl problém vypořádat se s našimi požadavky. Mockrát děkujeme a ostatním určitě můžeme doporučit. Mojmír
Mojmír V.
prosinec 2022
Firma HKoupelny nám dělala kompletní rekonstrukci koupelny. S výsledkem jsme spokojeni. Všichni řemeslníci odvedli velmi dobrou práci. Tuto firmu vřele doporučujeme.
Firmu H-koupelny jsme oslovili na základě doporučení. A bylo to dobré rozhodnutí, vlastní práce trvaly v základu 10 pracovní dní, každý pracovní den se stavba posunula kupředu. Žádné problémy s režimem bytového domu. S výsledkem jsme spokojeni a i když další rekonstrukci koupelny v tomto desetiletí neplánujeme, přejeme firmě v podnikání vše dobré. Kašparovi, Ústí n.L.
Martin K.
říjen 2022
S panem Hozákem byla dobrá domluva. Ujasnili jsme si vše co bylo potřeba a vyřešil všechny problémy a nesrovnalosti v projektu. Práce byla rychlá a provedena do nejmenších detailů. Určitě doporučujeme.
Firmu HKoupelny jsem si vybral na realizaci koupelny a technické místnosti na základě recenzí a fotografií dostupných na internetu a musím konstatovat, že jsem zvolil dobře. Pracovníci HKoupelny mají velký smysl pro detail a preciznost. Návrh koupelnového studia, které si příliš nelámalo hlavu rozložením obkladů, dotáhli takřka k dokonalosti. Drobné zádrhely, které při realizaci nastaly, vždy dopředu konzultovali a k mé spokojenosti vyřešili. Cena odpovídá kvalitě a s firmou HKoupelny rozhodněte nešlápnete vedle. I moje kamarádka konstatovala, že až bude stavět druhý barák, rozhodně chce na ně kontakt
Leoš H.
září 2022
Rekonstrukce u nás proběhla na přelomu května/června, ale teprve cca týden jí začínáme naplno využívat, bydleli jsme jinde. Vše proběhlo v pořádku, jednání i stavební práce. Jsme spokojeni a firmu můžeme doporučit.
To byl fofr! Rekonstrukce původně plánovaná do konce prázdnin se "sfoukla" téměř celá do konce června. Kromě vchodových dveří, které se samozřejmě nestačily vyrobit. Také mi je pan Huml neúčtoval. Firmu jsem si vybral na základě kladných recenzí a zjistil jsem, že byly pravdivé. Tak ať to chlapcům šlape takhle dál...
Jiří S.
červenec 2022
Firmu Hkoupelny vřele doporučuji.Byli jsme velmi spokojeni s rekonstrukcí koupelny kuchyně a předsíně.Příští rok chceme pokračovat a samozřejmě budeme opět kontaktovat pana Humla.Vstřícné jednání,domluva o všem výborná.Děkujeme všem řemeslníkům.Je to tak jak inzerují.Práci odvedou rychle,kvalitně a dobře.
Moc děkujeme za krásnou a rychlou rekonstrukci přesně podle našich představ! Můžeme všema deseti doporučit
Markéta J.
květen 2022
Firmu Hkoupelny můžeme jen doporučit. Skvělá spolupráce s panem Humlem i se všemi řemeslníky. Jsme velmi spokojené a ještě jednou moc děkujeme za splnění našeho snu. Pavlouskovy
S firmou Hkoupelny jsem byla naprosto spokojená, vřele doporučuji.
Romana P.
duben 2022
Dekujeme p. Humlovi a celemu jeho tymu za skvele a rychle odvedenou praci. Komunikace na vybornou, jsme spokojeni. Jeste jednou diky, Benglovi
S firmou Hkoupelny jsem byla naprosto spokojená, vřele doporučuji.
Romana P.
duben 2022
Firmu Hkoupelny jsem si vybrala na doporučení známých. Jak jsem později zjistila, bylo to doporučení dobré. Práce, které jsem si objednala, byly provedeny na velmi vysoké odborné úrovni. Přístup pana Humla i všech řemeslníků byl příkladný. S celou rekonstrukcí jsem spokojená a moc se mi líbí. Tuto firmu mohu každému doporučit. Děkuji
Firmu Hkoupelny jsem zvolil na základě kladných recenzí a dobře jsem udělal. Pan Hozák je profesionál v každém směru a já jsem s jeho prací naprosto spokojen. Jeho skvělý přístup k zákazníkům bych doporučil všem řemeslníkům a jeho rady jsou k nezaplacení. Tuto firmu doporučuji všem. Budete spokojeni!
Vlastimil M.
březen 2022
Pana Humla jsme znovu oslovili na obklady koupelny, WC a technické místnosti v novém RD. Opět jsme se nezklamali ve výběru firmy. Hkoupelny splnily veškeré sjednané podmínky - dobu realizace, kvalitu a cenovou nabídku. Konečně je na českém trhu společnost, která plní očekávání zákazníka a jsme rádi, že Hkoupelny patří do našeho regionu.
Skvěle odvedená práce i výborná komunikace.
Miroslava Ž.
březen 2022
Dekujeme jeste jednou panu Humlovi - HKoupelny za velmi profesionalni pristup, skvele odvedenou praci. Jsme velmi spokojeni!
"Na doporučení jsem oslovila pana Humla v souvislosti s realizací celkové rekonstrukce bytu. Byt je již po rekonstrukci, takže mohu rekapitulovat. Veškeré práce proběhly profesně na velmi dobré úrovni, rychle a bez reklamací. Firma Hkoupelny zaměstnává řemeslníky, kterým po odborné stránce není co vytknout. Děkuji všem za vstřícný přístup, ochotu, spolupráci i rady. Pana Humla si vážím pro jeho profesionalitu, ochotu a slušnost. Firmu Hkoupelny upřímně doporučuji.
Jaroslava Š.
březen 2022
Firma Hkoupelny nám vytvořila v podstatě nový domov. Od začátku rekonstrukce do předání vše probíhalo bez jediného problému. Rozvržení, naplánování a realizace jednotlivých prací bylo plynulé bez zbytečných prodlev. Tuto firmu můžeme jen doporučit. Děkujeme všem, kteří se na našem novém domově podíleli. Šafránkovi Most
Hkoupelny mohu jen doporučit! Při hledání vhodné firmy na rekonstrukci bytu jsem narazila na firmu Hkoupelny Litoměřice, a na základě kladných recenzí oslovila majitele firmy, pana Humla. Skvělé jednání s panem Humlem, vše si sami zařídí, od podlahy po stropy nic není problém. Odvedená práce perfektní a byt předán ještě týden před domluveným koncem termínu. Pokud někdo shání firmu pro kvalitní a rychlou rekonstrukci, vřele doporučuji Hkoupelny Litoměřice.
Lucie R.
leden 2022
Velká spokojenost......mohu jenom doporučit.
S firmou HKoupelny jsme byli více než spokojeni. Kompletní rekonstrukce bytu 4+1 byla dokončena ještě před plánovaným termínem konce rekonstrukce, nic nebyl problém a na všem se dalo domluvit. Jednání pana majitele i ostatních dělníků, bylo doslova perfektní. Veškerá práce na sebe navazovala a my se nestačili divit, jak se nám náš nový domov mění před očima. Mám dojem, že narazit v dnešní době na takto dobrou firmu je zázrak. Můžeme jenom doporučit.
Lucie R.
prosinec 2021
HKoupelny mohu vřele doporučit všem, co chtějí kvalitní a rychlou rekonstrukci bytového jádra. Vynikající spolupráce s p. Humlem, od zpracovaní nabídky, zajištění veškerého materiálu až po předání hotové koupelny, WC a podlah téměř do celého bytu. Práce na sebe navazovaly a dokončeno ještě před termínem. Za kvalitně provedenou práci a splnění jednoho snu děkujeme cele pracovní partě v čele s p. Humlem.
S firmou HK Koupelny jsme moc spokojení, provedli rekonstrukci bytu 3+1 kvalitně a včas, vyhověli naším požadavkům i když je byli dost nároční. Firmu HK Koupelny rozhodně doporučuji.
Maryna P.
říjen 2021
Firma HKoupelny nám dělala kompletní rekonstrukci koupelny. S výsledkem jsme spokojeni. Všichni řemeslníci odvedli velmi dobrou práci. Tuto firmu vřele doporučujeme.
Firmou Hkoupelny jsme si nechali udělat rekonstrukci celého bytu (nové jádro, vodoinstalace, elektroinstalace, omítky, podhledy, obklady, sanita) a jsme velice spokojeni. Všechny práce byly provedeny kvalitně a bez problému. Termíny a ceny byly dodrženy podle předem odsouhlasené smlouvy i s dodatečnými požadavky. Jednání a celková komunikace byla moc příjemná a firmu můžeme maximálně doporučit.
Lucas O.
září 2021
“Firmu HKoupelny mohu jedině doporučit. Kompletní rekonstrukci bytu provedli rychle a kvalitně, s dodrženým rozpočtem. Komunikace s p. Humlem také probíhala na výbornou.”
“Firmu HKoupelny pro celkovou rekonstrukci panelového bytu 3+1 (elektro, podlahy, omítky, obklady, dlažby, sanita atd.) jsme si vybrali na základě kladných recenzí a rozhodně jsme udělali dobře. Pan Huml od přípravy rekonstrukce až po její realizaci byl velmi vstřícný, snažil se vyhovět všem našim požadavkům a pokud se vyskytl problém, rychle se vzájemnou domluvou vyřešil. Celková rekonstrukce byla provedena kvalitně a včas, jsme velmi spokojeni a firmu HKoupelny vřele doporučujeme.”
Petra V.
srpen 2021
“Maximální spokojenost. Kvalita, ochota, profesionalita jak ze strany p. Humla, tak všech zúčastněných řemeslníků. J. Šottová”
“Chtěla bych doporučit firmu H Koupelny.Měla jsem tu čest spolupracovat s firmou již podruhé při rekonstrukci bytu.Byla jsem velice spokojená jak s provedenou prací tak i s dohodnutou cenou.Vše proběhlo rychle a kvalitně, byli velice ochotní a dokažou dobře poradit.Děkuji.Monika Marešová Roudnice nad Labem.”
Monika M.
červenec 2021
Pozitivní: Dochvilnost, Hodnota, Kvalita, Profesionalita, Rychlost odpovědi. Rychlé a profesionální jednání p. Humla. Skvělá spolupráce. Firmu doporučuji.
“Firmu Hkoupelny jsem si vybrala na doporučení známých. Jak jsem později zjistila, bylo to doporučení dobré. Práce, které jsem si objednala, byly provedeny na velmi vysoké odborné úrovni. Přístup pana Humla i všech řemeslníků byl příkladný. S celou rekonstrukcí jsem spokojená a moc se mi líbí. Tuto firmu mohu každému doporučit. Děkuji”
Jinka V.
duben 2021
“"Na doporučení jsem oslovila pana Humla v souvislosti s realizací celkové rekonstrukce bytu. Byt je již po rekonstrukci, takže mohu rekapitulovat. Veškeré práce proběhly profesně na velmi dobré úrovni, rychle a bez reklamací. Firma Hkoupelny zaměstnává řemeslníky, kterým po odborné stránce není co vytknout. Děkuji všem za vstřícný přístup, ochotu, spolupráci i rady. Pana Humla si vážím pro jeho profesionalitu, ochotu a slušnost. Firmu Hkoupelny upřímně doporučuji."”
“Firmu HKoupleny jsme zvolili dle dobrých recenzí na internetu. Pánové odvedli opravdu kvalitní práci při rekonstrukci naší panelákové koupelny a nových rozvodů elektro, vody a odpadu v kuchyni. Se všemi řemeslníky byla příjemná domluva, jednali velmi ochotně a vyhověli všem našim požadavkům. Mile nás překvapil i proaktivní přístup pana Hozáka při řešení problémů během rekonstrukce, kdy nám Siko včas nedodalo obklady. S firmou HKoupelny jsme maximálně spokojeni a určitě ji můžeme všem doporučit.”
Michal K.
březen 2021
“Firma HKoupelny nám provedla kompletní rekonstrukci koupelny. Provedené práce byly perfektní, termíny i cena dodrženy. Z našeho pohledu naprostá spokojenost. Děkujeme a doporučuji všem.”
“Pana Humla jsme znovu oslovili na obklady koupelny, WC a technické místnosti v novém RD. Opět jsme se nezklamali ve výběru firmy. Hkoupelny splnily veškeré sjednané podmínky - dobu realizace, kvalitu a cenovou nabídku. Konečně je na českém trhu společnost, která plní očekávání zákazníka a jsme rádi, že Hkoupelny patří do našeho regionu.”
Simona Š.
březen 2021
“Firma HKoupelny nám prováděla rekonstrukci koupelny a WC v RD. Vynikající spolupráce s p.Humlem od zpracování nabídky až po odevzdání hotového díla. Profesionální přístup a vstřícnost, zajistily dodání veškerého materiálu. Práce na sebe navazovaly a termíny byly dodrženy. Díky šikovným lidem vznikla během jednoho měsíce krásná koupelna a samostatné WC. Kvalitně odvedená práce, rozpočet a smlouva dodrženy. Výsledné dílo splnilo naše očekávání. Firmu HKoupelny vřele doporučujeme. Děkujeme.”
“Rekonstrukce celého bytu - Nikdy jsem nenapsala recenzi, ale pro tentokrát musím udělat výjimku. S firmou Hkoupelny jsme byli naprosto spokojení a nemáme jim co vytknout. Velké DÍKY patří panu Humlovi, který naší rekonstrukci vedl. Přestože jsme několikrát museli posunout termín zahájení (z naší strany) a rekonstrukce byla náročnější, tak s ničím neměli problém a se vším si poradili. Spolehlivost, ochota a vstřícnost - vše co u firmy hledáte. Všem co se na naší rekonstrukci podíleli DĚKUJEME!”
Monika Š.
leden 2021
“Objednaná rekonstrukce bytového jádra a elektroinstalace celého bytu proběhla rychle a kvalitně. Řemeslníci - elektrikář, instalatér a zedník - stejně jako pan Huml, jsou profesionálové každým coulem: poradí, vysvětlí, udělají, jako by si to dělali pro sebe. Z mé strany spokojenost.”
Téměř před rokem jsme koupili byt a díky současné situaci a vyřizování po úřadech, bankách apod. až nyní máme komplet hotovo. Nekonečné DÍKY této skvělé firmě a panu Humlovi, kteří vydrželi 3x posunutí termínu zahájení a všelijaké mé výmysly (konečně mám v koupelně vanu i sprchový kout😄). Nikdy jsem se nesetkala s takovou ochotou a vstřícností. Díky nim máme svůj nový domov!
Monika G.
leden 2021
Firma HKoupelny nám prováděla rekonstrukci koupelny a WC v RD. Vynikající spolupráce s p.Humlem od zpracování nabídky až po odevzdání hotového díla. Profesionální přístup a vstřícnost, zajistily dodání veškerého materiálu. Práce na sebe navazovaly a termíny byly dodrženy. Díky šikovným lidem vznikla během jednoho měsíce krásná koupelna a samostatné WC. Kvalitně odvedená práce, rozpočet a smlouva dodrženy. Výsledné dílo splnilo naše očekávání. Firmu HKoupelny vřele doporučujeme.
“Firma HKoupelny je spolehlivá, komunikace rychlá. Práce byly prováděny v perfektním sledu, termíny a rozpočet dodrženy. V případě řešení nepředvídatelného problému byla domluva rychlá. Nyní si užíváme krásnou novou koupelnu. Doporučujeme :-).”
HKoupelny mohu vřele doporučit. Po přečtení recenzí jsem s firmou HKoupelny uzavřela smlouvu na přestavbu bytového jádra v Lovosicích. Domluva a komunikace s panem Humlem probíhala dobře, domluvené termíny dodržel a pokud se vyskytl nějaký problém, ihned volal a neodkladně to řešil. Řemeslníci každý den po sobě uklízeli. Bezproblémová spolupráce s řemeslníky, instalátéry, podlaháři.... i mezi firmou HKoupelny a Lovointeriér Lovosice, která zároveň prováděla rekonstrukci kuchyně. Přestavba proběhla dle mých představ, byla jsem velmi spokojená. Všem moc děkuji.
Michaela K.
listopad 2020
Letos jsme se rozhodli zrekonstruovat panelákový byt a na doporučení kamaráda jsme vybrali firmu HKoupelny. S celkovým průběhem rekonstrukce jsme byli velmi spokojeni, domluva s panem Humlem byla velmi rychlá a bez problému, dokonce jsme se nakonec domluvili na začátku rekonstrukce o 2 měsíce dříve, než bylo plánováno. 🙂 Práce na sebe navazovaly, a termíny byly dodrženy, pokud se objevil nějaký drobný zádrhel, pan Huml hned volal a nebyl problém cokoliv vyřešit a domluvit se. Rozpočet byl také dodržen a s celkovým provedením a výsledkem prací jsme moc spokojeni. Takže spolupráci s touto firmou určitě můžeme jen doporučit.
Vybrali jsme si firmu na základě dobrých recenzí a opravdu nelitujeme. Pan Huml je velmi příjemný, ochotný a umí se svým týmem vyhovět téměř všem požadavkům. Práci provedli poctivě a rychle. O nic jsme se nemuseli starat. Byla radost se dívat, jak nám náš vysněný byteček roste před očima. Ještě jednou díky.
Práce proběhla v pořádku a kvalitně za dohodnutých podmínek. S HKoupelny se hlavně normálně jedna a dá se rozumně domluvit. Firmu doporučuji.
““SUPER FIRMA=SUPER PRÁCE (rychlost, kvalita, jednání, prostě všechno jenom NEJNEJNEJ). S touto firmou jsem rekonstruoval už dva byty a jsem naprosto spokojený. Pokud budu dělat další byt, oslovím stejnou firmu.””
Firmu H-koupelny doporučujeme, skvělá parta, skvělá domluva. Není co dodat, jen škoda, že nestaví D1, už by byla hotová 👍👍👍.
Petr M.
květen 2020
Mohu jen doporučit, už nám dělali dvě koupelny a vždy super práce, skvělá domluva. Vše navazuje jak má a je hotové ve velmi krátké době.👍
S firmou HKoupelny jsem byla velice spokojena a i z tohoto důvodu jsem se s firmou domluvila na další rekonstrukci bytu. Vřele doporučuji 👍
Alice H.
listopad 2019
Firmu HKoupelny vřele doporučuji. S firmou jsem byla naprosto spokojená, prováděla mi rekonstrukci bytového jádra v panelovém domě. Vynikající spolupráce s p. Humlem, profesionální přístup, vstřícnost. Ochotně poradí s vybavením koupelny, zároveň obstará i jeho nákup včetně veškerého materiálu. O nic se nemusíte starat, pouze nastíníte svoji představu a vše je zařízeno. Díky sehranému týmu šikovných lidí, vznikla během dvou týdnů krásná koupelna se samostatným WC. Kvalitně odvedená práce v krátkém termínu, který byl dodržen dle smlouvy. Super, jsem velice nadšená z celkového výsledku. Děkuji ještě jednou p. Humlovi i jeho týmu za skvělou práci.
Růžena F.
říjen 2019
HKoupelny Litoměřice mohu s čistým svědomím doporučit všem, kdo hledají kvalitní a rychlou firmu pro své realizace. Perfektní komunikace, super organizace, plynulá návaznost prací, rychlé a vysoce kvalitní provedení celého díla. Byli jsme doslova unešeni, při sledování přestavby části horního patra a výstavby nové koupelny v našem historickém domě z roku 1888. Děkujeme p. Humlovi a všem, co se na přestavbě podíleli. Krásná práce kluci!​
Petr S.
říjen 2019
Firmu HKoupeny můžu jedině doporučit. Vybral jsem si jí po přečtení kladných recenzí a pěkných fotek od lidí na internetu. Už po prvním telefonátu a komunikaci přes e-mail s panem Humlem jsem zjistil že jsem si vybral správně. Velice příjemné jednání a ochota poradit a zodpovědět všechny moje otázky. Pan Huml zařídil veškerý nákup materiálu a vybavení , postup prací na sebe dobře navazoval. Rekonstrukce koupelny proběhla podle planu a byla zhotovena dřív něž ve stanoveném termínu.
Vlastimil S.
červenec 2019
Firmu HKoupelny mohu vřele doporučit. Již dlouho jsem neměla možnost toto napsat, ale tato firma v čele s panem Humlem, by mohla být přikladem pro ostatní. Skvělý přístup, profesionalita, narovinu Vám řeknou, jak se věci mají a upozorní Vás na možné komplikace. Nic není nemožné a pan Huml je velmi ochotný, nápomocný, vstřícný a když něco nešlo dle plánu, už rovnou volal s možným řešením. Za mě TOP společnost, která ví, co znamená péče o klienta.
Michaela J.
leden 2019
Firmu Hkoupelny plně doporučuji kdyby bylo možné dám 10 hvězd.Vše šlo podle plánu .Spolupráce s p.Humlem výborná vždy ochoten poradit ,na všem se domluvit a vyhovět podle našich představ.Jsme velmi spokojení 🙂
Irena W.
srpen 2018
“Firma HKoupelny mi rekonstruovala bytové jádro panelového bytu 2+1, zajišťovala kompletně nové elektrické rozvody, výmalbu celého bytu, nové podlahy a výměnu všech interiérových dveří. Na spolupráci s firmou HKoupelny oceňuji zejména přípravu, hladký průběh realizace s dodržením všech termínů a rozpočtu, korektní smluvní vztahy, věcné řešení nastalých problémů během realizace a vyvážený poměr cena x výkon. S výsledek provedených prací jsem velmi spokojen. Spolupráci s firmou doporučuji.”
Pavel Eger
srpen 2018
“Dlouho oddalovaná a trochu obávaná realizace výstavby nové koupelny v RD byla nakonec nečekaně bezproblémová. Důvodem bezproblémové realizace bylo navázání kontaktu s fi HKoupelny ,p.Humlem a následné zadaní zakázky této firmě na klíč. Potom šlo všechno jak "po drátkách" a za tři týdny nám byla koupelna předána. Bez závad,bez problémů včas a kvalitně. Děkuji a určitě doporučuji spolupráci s touto firmou!!!”
J.Z.
červenec 2018
“Jak má vypadat dobře a rychle odvedená práce při výstavbě nové koupelny mi názorně ukázala firma HKoupelny. Telefonicky jsem se na p.Humla obrátil s dotazem, zda bychom se nemohli domluvit na zakázce a za tři týdny bylo hotovo.Bez problémů,kvalitně a o týden dříve. Velice rád Vás doporučím svým známým, vážený pane Humle. Ještě jednou Vám touto cestou děkuji.”
Jiří Zelený
červen 2018
Na jaře jsme hledali firmu na rekonstrukci jádra. Oslovili jsme jich v okolí několik, ale jen pan Huml nám jako jediný řekl, že to co chceme, bude schopný zrealizovat. S HKoupelny jsme měli už předchozí dobrou zkušenost, takže jsme se znovu rozhodli pro ně. S panem Humlem bylo příjemné jednání, vše nám vysvětlil, když jsme potřebovali, byl na telefonu, a komunikace mezi pracovníky probíhala nezávisle na nás, což bylo také velké plus. Práce byla dokončená v termínu a rozpočet byl dodržen. S jádrem jsme spokojeni, je podle našich představ, a pokud v budoucnu budeme potřebovat, víme, kam se obrátit.
Justýna Beránková
Letos jsme se rozhodli na chalupě rekonstruovat spodní patro – koupelnu se záchodem, podlahy ve dvou místnostech a kuchyni. Po zkušenostech z předchozích let, kdy jsme rekonstruovali všechno vlastními silami, věděli jsme, že do této anabáze již nepůjdeme. Hledali jsme firmu z blízkého okolí. Na internetu mě oslovily recenze na firmu HKoupelny. Už první setkání s panem Humlem bylo super. Na všem jsme se domluvili. Rekonstrukce byla nakonec velmi rychlá, ani jsme to nečekali – od prvního setkání bylo hotovo za tři týdny. Práce byly odvedeny kvalitně, rozpočet dodržen a jednání bylo vždy příjemné a konstruktivní. Firmu HKoupelny všem doporučuji.
Tichákovi
Většina z nás při řešení větších výdajů jako je rekonstrukce, hledá spolehlivou firmu za rozumnou cenu. Prioritně hledáme prostřednictvím přátel a známých na základě jejich pozitivních zkušeností. Pokud nejsme úspěšní, obracíme se na internet a pozitivní zkušenosti zákazníků. Touto cestou jsme se vydali i my. Vyhledali a oslovili jsme cca 8 firem s požadavkem prohlídky a vypracování cenové nabídky kompletní rekonstrukce bytového jádra. Cenové rozpětí mezi danými nabídkami bylo opravdu značné, v některých případech i v řádech desítek tisíc. Vzhledem k tomu, že všechny firmy měly převážně kladné hodnocení, rozhodla při výběru cena, vstřícné jednání a nejkratší termín pro zahájení rekonstrukce. Před samotnou realizací jsme se rozhodli pro nějaké změny a úpravy. Pan Hozák nám vyšel vstříc jak s termínem schůzky, tak se změnami a přepracováním cenové nabídky. Rekonstrukce začala přesně dle stanoveného termínu a vše probíhalo bez komplikací. Rekonstrukce byla dokonce o několik dní kratší, což nás mile překvapilo. Ocenili jsme i každodenní úklid, za což byli rádi i naši sousedé. Jsem detailista a musím uznat, že výsledek předčil má očekávání. Za nás rozhodně doporučujeme - zlaté české ručičky.
Martina Bundová
Rekonstrukce bytu. Může být jednoduchá, ale i složitá. Někdo má svá jednoduchá přání, někdo však má radikální představy a požadavky. Tak trochu jsme patřili do té druhé kategorie. Bez potřebných zkušeností jsme brouzdali po internetu a hledali nějakou firmu, která by nám pomohla. Nakonec jsme se rozhodli pro firmu HKoupelny. Už první kontakt s panem Humlem byl optimistický. Velice korektní pán, se vším nám pomohl a poradil. Při tom respektoval i naše požadavky a obstaral veškerý stavební materiál a doplňky, na kterých jsme se po odsouhlasené vizualizaci dohodli. Nejen to, ale se svým týmem splnil i časový harmonogram všech prací, při kterých nechyběly ani hrubé a prašné bourací práce a postavení nových zdí. Na konci každého pracovního dne po sobě uklidili, takže ten zásah do našeho „normálního života“ nebyl až zas tak tragický. Naopak předvedli svoji odbornou a profesní invenci a na konci toho všeho výsledný efekt byl prostě úžasný. Chcete-li v bytě změnit jakýkoliv prostor k lepšímu, zavolejte pana Humla a zjistíte, že to, co jsme zde napsali, je pravdivá, a dnes ne tak častá realita. Služeb firmy HKoupelny hodláme využívat i nadále, hledat jiného dodavatele by pro nás, po popsaných zkušenostech, byla zbytečná ztráta času. Vřele všem doporučujeme. Takže, pane Huml, ještě jednou děkujeme. Kocourkovi, Praha 9
Zdeněk Kocourek
Celou rekonstrukci hodnotím naprosto výborně. Už první setkání s panem Humlem na mě působilo profesionálním dojmem. Na všem jsme se domluvili. Rekonstrukce byla rychlá, kvalitní a jsem moc ráda, že jsme měli možnost spolupracovat. Pokud bude příležitost, ráda tuto firmu doporučím i svým přátelům a známým. Nejvíc mě ale překvapil poměr cena ku výkonu. Celá rekonstrukce se stihla ještě o týden dříve než bylo psáno ve smlouvě. Děkuji a na 100% doporučuji.
jireb04
2017
“Bydlim v Australii a rozhodla jsem se rekonstruovat bytove jadro pro rodice v Litomericich. Nasla jsem Hkoupelny na internetu. Domluva pres email byla bez problemu, hned jak jsme se s Milanem spojili, bylo videt ze jsem na spravnem smeru 🙂 Profesionalni pristup, skvela komunikace, rychla realizace, dodrzeny termin a rozpocet, skvela parta lidi a velice kvalitni prace. Nemohla jsem si na nic stezovat. Jsem naprosto spokojena. Doporucuji tuto firmu.”
Micknmon
červenec 2017
“K firmě HKoupelny jsme přišli jako pověstný slepý k houslím - rekonstruovali kompletně byt v našem sousedství a mohli jsme tak sledovat, jak pracují. Naši dlouho odkládanou rekonstrukci koupelny jsme tedy svěřili do rukou právě této firmy. Celá akce proběhla za 15 dnů a výsledek je nadstandardní. Poměr cena-kvalita je adekvátní, pracovníci firmy profesionální, slušní a milí, zkrátka: Můžeme jen doporučit!”
Alena Prouzová
červen 2017
“Rekonstrukce koupelny, wc a dvou místností v RD proběhla hladce. Kvalita provedených prací je vysoká. Firma dodržela termín i rozpočet!!! Firmu doporučujeme. I druhá akce s firmou se vydařila. Kompletní rekonstrukce bytu proběhla v termínu, rozpočtu a vysoké kvalitě. Firmu po dvou zkušenostech doporučuji.”
Tomáš Karásek
květen 2017
Druhá zkušenost s firmou byla opět pozitivní. Kompletní rekonstrukce bytu byla provedena profesionálně, rozpočet i termín dodržen. Firmu doporučuji.
Tomáš Karásek
Firma HKoupelny prováděla v domě o 6 partajích výměnu 55 let starých hlavních odpadú. S prací jsme byli velice spokojeni. Řemeslníci pracovali velice rychle a kvalitně. Během týdne bylo vše komplet hotovo a to i přesto, že některé z partají měli požadavky na vícepráce (zakoupení a umístění nového WC, obezdění a začištění práce). Všem bylo v jejich požadavcích vyhověno. Jednání s panem Humlem bylo vstřícné a velice seriózní. Tuto firmu doporučuji a děkuji.
Věra Sobotová
Ráda bych poděkovala panu Humlovi a celému týmu za kvalitně odvedenou práci při rekonstrukci koupelny ve starší zástavbě, příjemné vystupování a férové jednání od počátku projektu až do finální fáze. Oceňuji především jejich starostlivost, včasnost a profesionalitu, která na mě udělala velký dojem. Společnosti Hkoupelny přeji mnoho dalších spokojených zákazníků. Se společností Hkoupelny jsem se setkala poprvé a dle různých doporučení jsem si ji vybrala pro rekonstrukci koupelny ve starším domě. Pan Huml a jeho skvělý tým vytvořil nad očekávání moderní, funkční a prostornou koupelnu. Překvapilo mě, že se v dnešní době najde profesionální přístup a precizně odvedená práce jako u společnosti Hkoupelny, která nejenže dokáže pružně zareagovat, ale i dostát svých závazků. Tímto bych poděkovala panu Humlovi a p. Hozákovi za kvalitně a včasně provedené práce.
Simona Škobisová
Firma Hkoupelny mi doslova vytrhla trn z paty, kdy předchozí firma napáchala poměrně velké škody a nedodržela termín. Pánové velmi rychle reagovali, okamžitě přijeli a dali vše do požadovaného stavu ve velmi krátké době. Mohu vřele doporučit.
Karolína Ruppert
S HKoupelny mám velmi pozitivní zkušenost. Společnost odvedla na několika našich rekonstrukcích precizní práci. Skvělá komunikace a profesionální přístup.
Karolína Bosáková
světová modelka
Pan Huml je se svým parťákem velmi rychlý, šikovný, komunikativní, vstřícný, co slíbí dodrží - termíny i finance. Nám osobně firma HKoupelny vytrhla tzv. trn z paty, když nám po velmi nekvalitní firmě byli ochotni a schopni rychle nastoupit a dodělat práci. Firma před nimi nebyla schopná dodržet termíny, pracovala velmi nekvalitně, takže se práce po ní musela předělávat, ještě k tomu navýšovala ceny a dostala nás jako rodinu se dvěmi malými dětmi do velmi nepříznivé životní situace. Naštěstí jsme narazili na firmu HKoupelny a díky nim jsme vše dokončili a stihli.
Hana Dětková