RECENZE OD NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Mohu jen doporučit, už nám dělali dvě koupelny a vždy super práce, skvělá domluva. Vše navazuje jak má a je hotové ve velmi krátké době.👍
S firmou HKoupelny jsem byla velice spokojena a i z tohoto důvodu jsem se s firmou domluvila na další rekonstrukci bytu. Vřele doporučuji 👍
Alice H.
listopad 2019
Firmu HKoupelny vřele doporučuji. S firmou jsem byla naprosto spokojená, prováděla mi rekonstrukci bytového jádra v panelovém domě. Vynikající spolupráce s p. Humlem, profesionální přístup, vstřícnost. Ochotně poradí s vybavením koupelny, zároveň obstará i jeho nákup včetně veškerého materiálu. O nic se nemusíte starat, pouze nastíníte svoji představu a vše je zařízeno. Díky sehranému týmu šikovných lidí, vznikla během dvou týdnů krásná koupelna se samostatným WC. Kvalitně odvedená práce v krátkém termínu, který byl dodržen dle smlouvy. Super, jsem velice nadšená z celkového výsledku. Děkuji ještě jednou p. Humlovi i jeho týmu za skvělou práci.
Růžena F.
říjen 2019
HKoupelny Litoměřice mohu s čistým svědomím doporučit všem, kdo hledají kvalitní a rychlou firmu pro své realizace. Perfektní komunikace, super organizace, plynulá návaznost prací, rychlé a vysoce kvalitní provedení celého díla. Byli jsme doslova unešeni, při sledování přestavby části horního patra a výstavby nové koupelny v našem historickém domě z roku 1888. Děkujeme p. Humlovi a všem, co se na přestavbě podíleli. Krásná práce kluci!​
Petr S.
říjen 2019
Firmu HKoupeny můžu jedině doporučit. Vybral jsem si jí po přečtení kladných recenzí a pěkných fotek od lidí na internetu. Už po prvním telefonátu a komunikaci přes e-mail s panem Humlem jsem zjistil že jsem si vybral správně. Velice příjemné jednání a ochota poradit a zodpovědět všechny moje otázky. Pan Huml zařídil veškerý nákup materiálu a vybavení , postup prací na sebe dobře navazoval. Rekonstrukce koupelny proběhla podle planu a byla zhotovena dřív něž ve stanoveném termínu.
Vlastimil S.
červenec 2019
Firmu HKoupelny mohu vřele doporučit. Již dlouho jsem neměla možnost toto napsat, ale tato firma v čele s panem Humlem, by mohla být přikladem pro ostatní. Skvělý přístup, profesionalita, narovinu Vám řeknou, jak se věci mají a upozorní Vás na možné komplikace. Nic není nemožné a pan Huml je velmi ochotný, nápomocný, vstřícný a když něco nešlo dle plánu, už rovnou volal s možným řešením. Za mě TOP společnost, která ví, co znamená péče o klienta.
Michaela J.
leden 2019
Firmu Hkoupelny plně doporučuji kdyby bylo možné dám 10 hvězd.Vše šlo podle plánu .Spolupráce s p.Humlem výborná vždy ochoten poradit ,na všem se domluvit a vyhovět podle našich představ.Jsme velmi spokojení 🙂
Irena W.
srpen 2018
“Firma HKoupelny mi rekonstruovala bytové jádro panelového bytu 2+1, zajišťovala kompletně nové elektrické rozvody, výmalbu celého bytu, nové podlahy a výměnu všech interiérových dveří. Na spolupráci s firmou HKoupelny oceňuji zejména přípravu, hladký průběh realizace s dodržením všech termínů a rozpočtu, korektní smluvní vztahy, věcné řešení nastalých problémů během realizace a vyvážený poměr cena x výkon. S výsledek provedených prací jsem velmi spokojen. Spolupráci s firmou doporučuji.”
Pavel Eger
srpen 2018
“Dlouho oddalovaná a trochu obávaná realizace výstavby nové koupelny v RD byla nakonec nečekaně bezproblémová. Důvodem bezproblémové realizace bylo navázání kontaktu s fi HKoupelny ,p.Humlem a následné zadaní zakázky této firmě na klíč. Potom šlo všechno jak "po drátkách" a za tři týdny nám byla koupelna předána. Bez závad,bez problémů včas a kvalitně. Děkuji a určitě doporučuji spolupráci s touto firmou!!!”
J.Z.
červenec 2018
“Jak má vypadat dobře a rychle odvedená práce při výstavbě nové koupelny mi názorně ukázala firma HKoupelny. Telefonicky jsem se na p.Humla obrátil s dotazem, zda bychom se nemohli domluvit na zakázce a za tři týdny bylo hotovo.Bez problémů,kvalitně a o týden dříve. Velice rád Vás doporučím svým známým, vážený pane Humle. Ještě jednou Vám touto cestou děkuji.”
Jiří Zelený
červen 2018
Na jaře jsme hledali firmu na rekonstrukci jádra. Oslovili jsme jich v okolí několik, ale jen pan Huml nám jako jediný řekl, že to co chceme, bude schopný zrealizovat. S HKoupelny jsme měli už předchozí dobrou zkušenost, takže jsme se znovu rozhodli pro ně. S panem Humlem bylo příjemné jednání, vše nám vysvětlil, když jsme potřebovali, byl na telefonu, a komunikace mezi pracovníky probíhala nezávisle na nás, což bylo také velké plus. Práce byla dokončená v termínu a rozpočet byl dodržen. S jádrem jsme spokojeni, je podle našich představ, a pokud v budoucnu budeme potřebovat, víme, kam se obrátit.
Justýna Beránková
Letos jsme se rozhodli na chalupě rekonstruovat spodní patro – koupelnu se záchodem, podlahy ve dvou místnostech a kuchyni. Po zkušenostech z předchozích let, kdy jsme rekonstruovali všechno vlastními silami, věděli jsme, že do této anabáze již nepůjdeme. Hledali jsme firmu z blízkého okolí. Na internetu mě oslovily recenze na firmu HKoupelny. Už první setkání s panem Humlem bylo super. Na všem jsme se domluvili. Rekonstrukce byla nakonec velmi rychlá, ani jsme to nečekali – od prvního setkání bylo hotovo za tři týdny. Práce byly odvedeny kvalitně, rozpočet dodržen a jednání bylo vždy příjemné a konstruktivní. Firmu HKoupelny všem doporučuji.
Tichákovi
Většina z nás při řešení větších výdajů jako je rekonstrukce, hledá spolehlivou firmu za rozumnou cenu. Prioritně hledáme prostřednictvím přátel a známých na základě jejich pozitivních zkušeností. Pokud nejsme úspěšní, obracíme se na internet a pozitivní zkušenosti zákazníků. Touto cestou jsme se vydali i my. Vyhledali a oslovili jsme cca 8 firem s požadavkem prohlídky a vypracování cenové nabídky kompletní rekonstrukce bytového jádra. Cenové rozpětí mezi danými nabídkami bylo opravdu značné, v některých případech i v řádech desítek tisíc. Vzhledem k tomu, že všechny firmy měly převážně kladné hodnocení, rozhodla při výběru cena, vstřícné jednání a nejkratší termín pro zahájení rekonstrukce. Před samotnou realizací jsme se rozhodli pro nějaké změny a úpravy. Pan Hozák nám vyšel vstříc jak s termínem schůzky, tak se změnami a přepracováním cenové nabídky. Rekonstrukce začala přesně dle stanoveného termínu a vše probíhalo bez komplikací. Rekonstrukce byla dokonce o několik dní kratší, což nás mile překvapilo. Ocenili jsme i každodenní úklid, za což byli rádi i naši sousedé. Jsem detailista a musím uznat, že výsledek předčil má očekávání. Za nás rozhodně doporučujeme - zlaté české ručičky.
Martina Bundová
Rekonstrukce bytu. Může být jednoduchá, ale i složitá. Někdo má svá jednoduchá přání, někdo však má radikální představy a požadavky. Tak trochu jsme patřili do té druhé kategorie. Bez potřebných zkušeností jsme brouzdali po internetu a hledali nějakou firmu, která by nám pomohla. Nakonec jsme se rozhodli pro firmu HKoupelny. Už první kontakt s panem Humlem byl optimistický. Velice korektní pán, se vším nám pomohl a poradil. Při tom respektoval i naše požadavky a obstaral veškerý stavební materiál a doplňky, na kterých jsme se po odsouhlasené vizualizaci dohodli. Nejen to, ale se svým týmem splnil i časový harmonogram všech prací, při kterých nechyběly ani hrubé a prašné bourací práce a postavení nových zdí. Na konci každého pracovního dne po sobě uklidili, takže ten zásah do našeho „normálního života“ nebyl až zas tak tragický. Naopak předvedli svoji odbornou a profesní invenci a na konci toho všeho výsledný efekt byl prostě úžasný. Chcete-li v bytě změnit jakýkoliv prostor k lepšímu, zavolejte pana Humla a zjistíte, že to, co jsme zde napsali, je pravdivá, a dnes ne tak častá realita. Služeb firmy HKoupelny hodláme využívat i nadále, hledat jiného dodavatele by pro nás, po popsaných zkušenostech, byla zbytečná ztráta času. Vřele všem doporučujeme. Takže, pane Huml, ještě jednou děkujeme. Kocourkovi, Praha 9
Zdeněk Kocourek
Celou rekonstrukci hodnotím naprosto výborně. Už první setkání s panem Humlem na mě působilo profesionálním dojmem. Na všem jsme se domluvili. Rekonstrukce byla rychlá, kvalitní a jsem moc ráda, že jsme měli možnost spolupracovat. Pokud bude příležitost, ráda tuto firmu doporučím i svým přátelům a známým. Nejvíc mě ale překvapil poměr cena ku výkonu. Celá rekonstrukce se stihla ještě o týden dříve než bylo psáno ve smlouvě. Děkuji a na 100% doporučuji.
jireb04
2017
“Bydlim v Australii a rozhodla jsem se rekonstruovat bytove jadro pro rodice v Litomericich. Nasla jsem Hkoupelny na internetu. Domluva pres email byla bez problemu, hned jak jsme se s Milanem spojili, bylo videt ze jsem na spravnem smeru 🙂 Profesionalni pristup, skvela komunikace, rychla realizace, dodrzeny termin a rozpocet, skvela parta lidi a velice kvalitni prace. Nemohla jsem si na nic stezovat. Jsem naprosto spokojena. Doporucuji tuto firmu.”
Micknmon
červenec 2017
“K firmě HKoupelny jsme přišli jako pověstný slepý k houslím - rekonstruovali kompletně byt v našem sousedství a mohli jsme tak sledovat, jak pracují. Naši dlouho odkládanou rekonstrukci koupelny jsme tedy svěřili do rukou právě této firmy. Celá akce proběhla za 15 dnů a výsledek je nadstandardní. Poměr cena-kvalita je adekvátní, pracovníci firmy profesionální, slušní a milí, zkrátka: Můžeme jen doporučit!”
Alena Prouzová
červen 2017
“Rekonstrukce koupelny, wc a dvou místností v RD proběhla hladce. Kvalita provedených prací je vysoká. Firma dodržela termín i rozpočet!!! Firmu doporučujeme. I druhá akce s firmou se vydařila. Kompletní rekonstrukce bytu proběhla v termínu, rozpočtu a vysoké kvalitě. Firmu po dvou zkušenostech doporučuji.”
Tomáš Karásek
květen 2017
Druhá zkušenost s firmou byla opět pozitivní. Kompletní rekonstrukce bytu byla provedena profesionálně, rozpočet i termín dodržen. Firmu doporučuji.
Tomáš Karásek
Firma HKoupelny prováděla v domě o 6 partajích výměnu 55 let starých hlavních odpadú. S prací jsme byli velice spokojeni. Řemeslníci pracovali velice rychle a kvalitně. Během týdne bylo vše komplet hotovo a to i přesto, že některé z partají měli požadavky na vícepráce (zakoupení a umístění nového WC, obezdění a začištění práce). Všem bylo v jejich požadavcích vyhověno. Jednání s panem Humlem bylo vstřícné a velice seriózní. Tuto firmu doporučuji a děkuji.
Věra Sobotová
Ráda bych poděkovala panu Humlovi a celému týmu za kvalitně odvedenou práci při rekonstrukci koupelny ve starší zástavbě, příjemné vystupování a férové jednání od počátku projektu až do finální fáze. Oceňuji především jejich starostlivost, včasnost a profesionalitu, která na mě udělala velký dojem. Společnosti Hkoupelny přeji mnoho dalších spokojených zákazníků. Se společností Hkoupelny jsem se setkala poprvé a dle různých doporučení jsem si ji vybrala pro rekonstrukci koupelny ve starším domě. Pan Huml a jeho skvělý tým vytvořil nad očekávání moderní, funkční a prostornou koupelnu. Překvapilo mě, že se v dnešní době najde profesionální přístup a precizně odvedená práce jako u společnosti Hkoupelny, která nejenže dokáže pružně zareagovat, ale i dostát svých závazků. Tímto bych poděkovala panu Humlovi a p. Hozákovi za kvalitně a včasně provedené práce.
Simona Škobisová
Firma Hkoupelny mi doslova vytrhla trn z paty, kdy předchozí firma napáchala poměrně velké škody a nedodržela termín. Pánové velmi rychle reagovali, okamžitě přijeli a dali vše do požadovaného stavu ve velmi krátké době. Mohu vřele doporučit.
Karolína Ruppert
S HKoupelny mám velmi pozitivní zkušenost. Společnost odvedla na několika našich rekonstrukcích precizní práci. Skvělá komunikace a profesionální přístup.
Karolína Bosáková
světová modelka
Pan Huml je se svým parťákem velmi rychlý, šikovný, komunikativní, vstřícný, co slíbí dodrží - termíny i finance. Nám osobně firma HKoupelny vytrhla tzv. trn z paty, když nám po velmi nekvalitní firmě byli ochotni a schopni rychle nastoupit a dodělat práci. Firma před nimi nebyla schopná dodržet termíny, pracovala velmi nekvalitně, takže se práce po ní musela předělávat, ještě k tomu navýšovala ceny a dostala nás jako rodinu se dvěmi malými dětmi do velmi nepříznivé životní situace. Naštěstí jsme narazili na firmu HKoupelny a díky nim jsme vše dokončili a stihli.
Hana Dětková