HKOUPELNY

Nabízíme stavební a zednické práce se speciálním zaměřením na rekonstrukci interiérů, bytů, bytová jádra, či koupelny. Postaráme se o vše – vypracujeme projekt, dodáme potřebný materiál (obklady, dlažby, koupelnový nábytek,…). 
Zajistíme statický posudek i revizní zprávy (elektřina, plyn) a po dokončení práce zlikvidujeme suť a nepořádek. Díky bohatým zkušenostem v oboru jsme schopni zadanou práci odvést velmi rychle, kvalitně a přesně.

– Své služby nabízíme v Ústeckém a Libereckém kraji, Středních Čechách, Praze, ale nově i na Moravě.
– Naším cílem je maximální spokojenost zákazníka.
– Výrazné množstevní slevy pro bytová družstva a společenství vlastníků
– Slevy pro bytové družstva a společenství vlastníků při realizaci rekonstrukce koupelen od dvou bytů.
– Další slevy a výhody.
– Osobní přístup a rychlá komunikace – záruka spokojenosti.
– Nabízíme vysokou kvalitu za nízkou cenu.

KOUPELNY NA KLÍČ

Každý zadaný projekt je samozřejmě specifickou záležitostí. Z tohoto předpokladu vycházíme i při komunikaci s Vámi – zaručujeme osobní a flexibilní přístup ke každé zakázce. Toto nám, mimo jiné, především umožní odvést práci co nejlépe, vybrat vhodné materiály, vhodné obklady a vhodné vybavení koupelny přesně podle potřeb zákazníka. 

Práci samotnou pak provádí zkušení a zruční řemeslníci, samozřejmě pomocí profesionálního a kvalitního nářadí. Dejte svému domovu nový nádech!

BYTOVÁ JÁDRA

Potřebujete přestavbu bytového jádra, rekonstrukci bytu nebo novou koupelnu? Rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem obkladu, dlažby a zařizovacích předmětů. Víme, že přestavba bytového jádra nebo koupelny je velké rozhodnutí a proto společně vše podrobně probereme a vyřešíme.

Naše firma provádí celkové rekonstrukce bytových jader a koupelen za nízkou cenu, s mnohaletou praxí a zárukou 36 měsíců. Zajistíme 3D návrh, rozebrání a odvoz původního starého bytového jádra, vyzdění stěn, instalatérské a elektrické rozvody, obložení obkladu a položení dlažby, dodání sanitární keramiky a všech koupelnových zařizovacích předmětů, s konečným řádným předáním celé přestavby.

3D NÁVRHY ZDARMA

Naše společnost Vám zajistí zpracování grafického návrhu v 3D.
Postup při zadání grafického návrhu:

  1. Kontaktujte nás a sdělte nám Vaši představu.
  2. Navštívíme vás (připravte si podklady Vaší koupelny tzn. projekt nebo stačí pouze náčrtek s rozměry místnosti tzn.: světlá výška místnosti, velikosti stěn, přizdívek pokud již jsou dány přívody vody a odpady, je nutné je zakreslit též u oken a dveří je třeba uvést jejich velikost, šířku okenního parapetu, vzdálenosti od rohu stěny, směr otvírání dveří u podkrovních místností řez krovem, výšku stěny od země po začátek zkosení, polohu střešního okna, úhel sklonu střechy pokud má být v prostoru pračka, tak rovněž její rozměry.
  3. Do několika pracovních dnů Vám vypracujeme grafický návrh v 3D.
  4. Za tuto službu si účtujeme poplatek.
  5. Po odsouhlasení vybraných materiálů a zařizovacích předmětů obdržíte následně cenovou nabídku.
    (v případě odběru zboží v hodnotě nad 25.000,- Kč se vrací poplatek za grafický návrh zpět).