HKOUPELNY

HKoupelny

Nabízíme stavební a zednické práce se speciálním zaměřením na rekonstrukci interiérů, bytů, bytová jádra, či koupelny. Postaráme se o vše – vypracujeme projekt, dodáme potřebný materiál (obklady, dlažby, koupelnový nábytek,…). 
Zajistíme statický posudek i revizní zprávy (elektřina, plyn) a po dokončení práce zlikvidujeme suť a nepořádek. Díky bohatým zkušenostem v oboru jsme schopni zadanou práci odvést velmi rychle, kvalitně a přesně.

– Své služby nabízíme v Ústeckém a Libereckém kraji, Středních Čechách, Praze, ale nově i na Moravě.
– Naším cílem je maximální spokojenost zákazníka.
– Výrazné množstevní slevy pro bytová družstva a společenství vlastníků
– Slevy pro bytové družstva a společenství vlastníků při realizaci rekonstrukce koupelen od dvou bytů.
– Další slevy a výhody.
– Osobní přístup a rychlá komunikace – záruka spokojenosti.
– Nabízíme vysokou kvalitu za nízkou cenu.

Každý zadaný projekt je samozřejmě specifickou záležitostí. Z tohoto předpokladu vycházíme i při komunikaci s Vámi – zaručujeme osobní a flexibilní přístup ke každé zakázce. Toto nám, mimo jiné, především umožní odvést práci co nejlépe, vybrat vhodné materiály, vhodné obklady a vhodné vybavení koupelny přesně podle potřeb zákazníka. 

Práci samotnou pak provádí zkušení a zruční řemeslníci, samozřejmě pomocí profesionálního a kvalitního nářadí. Dejte svému domovu nový nádech!

Potřebujete přestavbu bytového jádra, rekonstrukci bytu nebo novou koupelnu? Rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem obkladu, dlažby a zařizovacích předmětů. Víme, že přestavba bytového jádra nebo koupelny je velké rozhodnutí a proto společně vše podrobně probereme a vyřešíme.

Naše firma provádí celkové rekonstrukce bytových jader a koupelen za nízkou cenu, s mnohaletou praxí a zárukou 36 měsíců. Zajistíme 3D návrh, rozebrání a odvoz původního starého bytového jádra, vyzdění stěn, instalatérské a elektrické rozvody, obložení obkladu a položení dlažby, dodání sanitární keramiky a všech koupelnových zařizovacích předmětů, s konečným řádným předáním celé přestavby.

Naše společnost Vám zajistí zpracování grafického návrhu v 3D.
Postup při zadání grafického návrhu:

  1. Kontaktujte nás a sdělte nám Vaši představu.
  2. Navštívíme vás (připravte si podklady Vaší koupelny tzn. projekt, nebo stačí pouze náčrtek s rozměry místnosti tzn.: světlá výška místnosti, velikosti stěn, přizdívek pokud již jsou dány přívody vody a odpady, je nutné je zakreslit též u oken a dveří je třeba uvést jejich velikost, šířku okenního parapetu, vzdálenosti od rohu stěny, směr otvírání dveří u podkrovních místností řez krovem, výšku stěny od země po začátek zkosení, polohu střešního okna, úhel sklonu střechy pokud má být v prostoru pračka, tak rovněž její rozměry.
  3. Do několika pracovních dnů Vám vypracujeme grafický návrh v 3D.
  4. Za tuto službu si účtujeme poplatek.
  5. Po odsouhlasení vybraných materiálů a zařizovacích předmětů obdržíte následně cenovou nabídku.
    (v případě odběru zboží v hodnotě nad 25.000,- Kč se vrací poplatek za grafický návrh zpět).

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE

V případě, že dojde mezi Prodávajícím a Kupujícím-spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu ze smlouvy, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může kupující podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 44, 120 00 Praha 2, e-mail: adr@coi.cz, web: adr.coi.cz, tel: +420 222 703 404, Fax: +420 296 366 236. Kupující může využít rovněž platformu pro řešení sporů online.

Nezávazná poptávka

Rádi Vám zdarma zpracujeme nabídku na základě Vaší poptávky, kterou nám můžete poslat na e-mail, nebo prostřednictvím formuláře níže.