Bytová jádra a koupelny

Koupelny Bytová jádra na klíč

Koupelny na klíč

HKoupelny ZDARMA zaměření Vašeho objektu a vytvoření cenové kalkulace. Kompletní poradenský servis a osobní asistence při výběru materiálů Možnost financování výstavby koupelny ze stavebního spoření nebo bankovního úvěru.

Bytová jádra

HKoupelny Veškeré obkladačské práce - chodby, haly, kuchyně, terasy a balkony. Provádíme instalatérské práce - rozvody vody, odpadů a servisní práce. Stavební práce - stavební úpravy a rekonstrukce bytů a rodinných domů

3D návrhy

Koupelny 3d návrhy Naše společnost Vám zajistí zpracování grafického návrhu v 3D. Kontaktujte nás a sdělte nám Vaši představu.

HKoupelny

Hkoupelny auto Nabízíme stavební a zednické práce se speciálním zaměřením na rekonstrukci interiérů, bytů, bytová jádra, či koupelny. Postaráme se o vše - vypracujeme projekt, dodáme potřebný materiál (obklady, dlažby, koupelnový nábytek,…).
Zajistíme statický posudek i revizní zprávy (elektřina, plyn) a po dokončení práce zlikvidujeme suť a nepořádek. Díky bohatým zkušenostem v oboru jsme schopni zadanou práci odvést velmi rychle, kvalitně a přesně.

- Své služby nabízíme v Ústeckém a Libereckém kraji, Středních Čechách a v Praze.
- Naším cílem je maximální spokojenost zákazníka.
- Výrazné množstevní slevy pro bytová družstva a společenství vlastníků
- Slevy pro bytové družstva a společenství vlastníků při realizaci rekonstrukce koupelen od dvou bytů.
- Další slevy a výhody.
- Osobní přístup a rychlá komunikace - záruka spokojenosti.
- Nabízíme vysokou kvalitu za nízkou cenu.

Nejnovější reference - Rekonstrukce bytu Holešovice

Klient Tomáš Karásek: “Druhá zkušenost s firmou byla opět pozitivní. Kompletní rekonstrukce bytu byla provedena profesionálně, rozpočet i termín dodržen. Firmu doporučuji.”

 Rekonstrukce bytu Holešovice  Rekonstrukce bytu Holešovice  Rekonstrukce bytu Holešovice  Rekonstrukce bytu Holešovice  Rekonstrukce bytu Holešovice  Rekonstrukce bytu Holešovice
Tel: 604 531 358 / Tel: 777 803 114

Rekonstrukce Koupelny a Bytová jádra na klíč

Jméno:

Heslo: