Napsali o nás

Reference - Napsali o nás

Tichákovi

Letos jsme se rozhodli na chalupě rekonstruovat spodní patro – koupelnu se záchodem, podlahy ve dvou místnostech a kuchyni. Po zkušenostech z předchozích let, kdy jsme rekonstruovali všechno vlastními silami, věděli jsme, že do této anabáze již nepůjdeme. Hledali jsme firmu z blízkého okolí. Na internetu mě oslovily recenze na firmu HKoupelny. Už první setkání s panem Humlem bylo super. Na všem jsme se domluvili. Rekonstrukce byla nakonec velmi rychlá, ani jsme to nečekali – od prvního setkání bylo hotovo za tři týdny. Práce byly odvedeny kvalitně, rozpočet dodržen a jednání bylo vždy příjemné a konstruktivní. Firmu HKoupelny všem doporučuji.


Martina Bundová

Většina z nás při řešení větších výdajů jako je rekonstrukce, hledá spolehlivou firmu za rozumnou cenu. Prioritně hledáme prostřednictvím přátel a známých na základě jejich pozitivních zkušeností. Pokud nejsme úspěšní, obracíme se na internet a pozitivní zkušenosti zákazníků. Touto cestou jsme se vydali i my. Vyhledali a oslovili jsme cca 8 firem s požadavkem prohlídky a vypracování cenové nabídky kompletní rekonstrukce bytového jádra. Cenové rozpětí mezi danými nabídkami bylo opravdu značné, v některých případech i v řádech desítek tisíc. Vzhledem k tomu, že všechny firmy měly převážně kladné hodnocení, rozhodla při výběru cena, vstřícné jednání a nejkratší termín pro zahájení rekonstrukce. Před samotnou realizací jsme se rozhodli pro nějaké změny a úpravy. Pan Hozák nám vyšel vstříc jak s termínem schůzky, tak se změnami a přepracováním cenové nabídky. Rekonstrukce začala přesně dle stanoveného termínu a vše probíhalo bez komplikací. Rekonstrukce byla dokonce o několik dní kratší, což nás mile překvapilo. Ocenili jsme i každodenní úklid, za což byli rádi i naši sousedé. Jsem detailista a musím uznat, že výsledek předčil má očekávání. Za nás rozhodně doporučujeme - zlaté české ručičky.


Zdeněk Kocourek Praha 9

Rekonstrukce bytu. Může být jednoduchá, ale i složitá. Někdo má svá jednoduchá přání, někdo však má radikální představy a požadavky. Tak trochu jsme patřili do té druhé kategorie. Bez potřebných zkušeností jsme brouzdali po internetu a hledali nějakou firmu, která by nám pomohla. Nakonec jsme se rozhodli pro firmu HKoupelny.
Už první kontakt s panem Humlem byl optimistický. Velice korektní pán, se vším nám pomohl a poradil. Při tom respektoval i naše požadavky a obstaral veškerý stavební materiál a doplňky, na kterých jsme se po odsouhlasené vizualizaci dohodli. Nejen to, ale se svým týmem splnil i časový harmonogram všech prací, při kterých nechyběly ani hrubé a prašné bourací práce a postavení nových zdí. Na konci každého pracovního dne po sobě uklidili, takže ten zásah do našeho „normálního života“ nebyl až zas tak tragický. Naopak předvedli svoji odbornou a profesní invenci a na konci toho všeho výsledný efekt byl prostě úžasný. Chcete-li v bytě změnit jakýkoliv prostor k lepšímu, zavolejte pana Humla a zjistíte, že to, co jsme zde napsali, je pravdivá, a dnes ne tak častá realita. Služeb firmy HKoupelny hodláme využívat i nadále, hledat jiného dodavatele by pro nás, po popsaných zkušenostech, byla zbytečná ztráta času. Vřele všem doporučujeme. Takže, pane Huml, ještě jednou děkujeme.
Kocourkovi, Praha 9


jireb04 2017

Celou rekonstrukci hodnotím naprosto výborně. Už první setkání s panem Humlem na mě působilo profesionálním dojmem. Na všem jsme se domluvili. Rekonstrukce byla rychlá, kvalitní a jsem moc ráda, že jsme měli možnost spolupracovat. Pokud bude příležitost, ráda tuto firmu doporučím i svým přátelům a známým. Nejvíc mě ale překvapil poměr cena ku výkonu. Celá rekonstrukce se stihla ještě o týden dříve než bylo psáno ve smlouvě. Děkuji a na 100% doporučuji.


micknmon červenec 2017

“Bydlim v Australii a rozhodla jsem se rekonstruovat bytove jadro pro rodice v Litomericich. Nasla jsem Hkoupelny na internetu. Domluva pres email byla bez problemu, hned jak jsme se s Milanem spojili, bylo videt ze jsem na spravnem smeru :-) Profesionalni pristup, skvela komunikace, rychla realizace, dodrzeny termin a rozpocet, skvela parta lidi a velice kvalitni prace. Nemohla jsem si na nic stezovat. Jsem naprosto spokojena. Doporucuji tuto firmu.”


Alena Prouzová červen 2017

“K firmě HKoupelny jsme přišli jako pověstný slepý k houslím - rekonstruovali kompletně byt v našem sousedství a mohli jsme tak sledovat, jak pracují. Naši dlouho odkládanou rekonstrukci koupelny jsme tedy svěřili do rukou právě této firmy. Celá akce proběhla za 15 dnů a výsledek je nadstandardní. Poměr cena-kvalita je adekvátní, pracovníci firmy profesionální, slušní a milí, zkrátka: Můžeme jen doporučit!”


Tomáš Karásek květen 2017

“Rekonstrukce koupelny, wc a dvou místností v RD proběhla hladce. Kvalita provedených prací je vysoká. Firma dodržela termín i rozpočet!!! Firmu doporučujeme. I druhá akce s firmou se vydařila. Kompletní rekonstrukce bytu proběhla v termínu, rozpočtu a vysoké kvalitě. Firmu po dvou zkušenostech doporučuji.”


Tomáš Karásek

Druhá zkušenost s firmou byla opět pozitivní. Kompletní rekonstrukce bytu byla provedena profesionálně, rozpočet i termín dodržen. Firmu doporučuji.


Věra Sobotová

Firma HKoupelny prováděla v domě o 6 partajích výměnu 55 let starých hlavních odpadú. S prací jsme byli velice spokojeni. Řemeslníci pracovali velice rychle a kvalitně. Během týdne bylo vše komplet hotovo a to i přesto, že některé z partají měli požadavky na vícepráce (zakoupení a umístění nového více ..


Simona Škobisová

Ráda bych poděkovala panu Humlovi a celému týmu za kvalitně odvedenou práci při rekonstrukci koupelny ve starší zástavbě, příjemné vystupování  a férové jednání od počátku projektu až do finální fáze. Oceňuji především jejich starostlivost, včasnost a profesionalitu, která  na mě udělala velký dojem. Společnosti Hkoupelny přeji mnoho dalších spokojených zákazníků. 
Se společností Hkoupelny jsem se setkala poprvé a dle různých doporučení jsem si ji vybrala pro rekonstrukci více ..


Karolína Ruppert

Karolína Ruppert Firma Hkoupelny mi doslova vytrhla trn z paty, kdy předchozí firma napáchala poměrně velké škody a nedodržela termín. Pánové velmi rychle reagovali, okamžitě přijeli a dali vše do požadovaného stavu ve velmi krátké době. Mohu vřele doporučit.


Karolína Bosáková - světová modelka

Karolína Bosáková S HKoupelny mám velmi pozitivní zkušenost. Společnost odvedla na několika našich rekonstrukcích precizní práci. Skvělá komunikace a profesionální přístup.


Hana Dětková

Pan Huml je se svým parťákem velmi rychlý, šikovný, komunikativní, vstřícný, co slíbí dodrží - termíny i finance. Nám osobně firma HKoupelny vytrhla tzv. trn z paty, když nám po velmi nekvalitní firmě byli ochotni a schopni rychle nastoupit a dodělat práci. Firma před nimi nebyla schopná dodržet termíny, pracovala velmi nekvalitně, takže se práce po ní musela předělávat, ještě k tomu navýšovala ceny a dostala nás jako rodinu se dvěmi malými dětmi do velmi nepříznivé životní situace. Naštěstí jsme narazili na firmu HKoupelny a díky nim jsme vše dokončili a stihli.


Tel: 604 531 358 / Tel: 777 803 114

Rekonstrukce Koupelny a Bytová jádra na klíč

Jméno:

Heslo: