REFERENCE

Nová koupelna i podlahy

Další ukázka úspěšné rekonstrukce. Tentokrát jsme mimo rekonstrukce menší koupelny s vanou a wc, položili i nové podlahy v pokojích a kuchyni, která už jen čeká na nové spotřebiče a šťastné majitele.

Podlahové topení

Mimo koupelen děláme i kompletní rekonstrukce interiérů. Do té patří například pokládka elektr. topení a následná nivelace a pokládka dlažby – tentokrát formát 70 x 15 cm

Rekonstrukce rodinného domu

Rekonstrukce rodinného domu ve Vchynicíh u Lovosic. Obklad Rako, vana Ravak a nerezovy žlab. Obkládání stěny v obývacím pokoji – imitace kamene, výměna podlahových trámů, nová prkenná a plovoucí podlaha. Za dobře odvedenou práci jsme od pana majitele dostali domácí salátové okurky ze skleníku 🙂

Rekonstrukce koupelny

Oslovila nás sympatická paní z Ústí nad Labem jestli jí pomůžeme s rekonstrukcí koupelny a wc. Již po první schůzce jsme věděli, že paní si jde za svým a bude to výzva. Velkoformátový černý a bílý mramor v panelákové malé koupelně, kam byl za úkol vměstnat sprchový kout a vanu, vytvořit dvě podsvícené niky do příčky a odkládací polici ve sprše…. Výsledek této atypické koupelny stojí za to, spokojenost na obou stranách 🙂

Rekonstrukce Vysočany

Opět jedna kompletní proměna staršího bytu na krásný nový moderní byt. Kromě rekonstrukce koupelny s WC jsme např. pokládali nové podlahy, byt osadily novými dveřmi, kuchyňskou linkou, …

Rekonstrukce bytu v Holešovicích

Tato fotogalerie je z rekonstrukce bytu, který se nachází ve staré zástavbě v pražské čtvrti Holešovice. Pro tuto spokojenou zákaznici, známou českou modelku, jsme dělali již pátou akci a opět se skvělým výsledkem. Tato rekonstrukce obsahovala nové elektroinstalace, omítky, nové topení, renovaci podlah a dveří a kompletní rekonstrukci koupelny a wc.

3D návrh koupleny a následná realizace

Moc hezká rekonstrukce koupelny v Úštěku. Majitelé nešetřili na zařizovacích předmětech, což podtrhlo čistý a elegantní vzhled této prostorné koupelny – za zmíňku stojí například sedátko Geberit – AquaClean 4000

Rekonstrukce chalupy

Rekonstrukce celoročně obytné chalupy na Litoměřicku. Rekonstrukce zahrnovala kompletní demontáž a položení nových podlah v obytných místnostech a kuchyni (nové trámy, prkenný rošt, voděodolné desky a vinylová kliklak podlaha) + kompletní rekonstrukci koupelny včetně vodovodních a odpadních rozvodů.

Nový materiál Slate-Lite

Při této rekonstrukci koupelny v Praze-Holešovicích jsme použili nový materiál Slate-Lite. Břidlice o síle 2mm, která vytváří opravdu luxusní dojem hned na první pohled.

Rekonstrukce bytu v Litoměřicích

Krásná rekonstrukce bytu mladým manželům v Litoměřicích. Při rekonstrukci byla použita dražší varianta zařizovacích předmětů a podlah, ale výsledná proměna za to opravdu stojí … moc hezká spolupráce i výsledná rekonstrukce.

Rekonstrukce panelákové koupleny a wc za použití velkoformátového mramoru

Oslovila nás sympatická paní z Ústí nad Labem jestli jí pomůžeme s rekonstrukcí koupelny a wc. Již po první schůzce jsme věděli, že paní si jde za svým a bude to výzva. Velkoformátový černý a bílý mramor v panelákové malé koupelně, kam byl za úkol vměstnat sprchový kout a vanu, vytvořit dvě podsvícené niky do příčky a odkládací polici ve sprše…. Výsledek této atypické koupelny stojí za to, spokojenost na obou stranách.

Kompletní rekonstrukce bytu

Neprovádíme jen rekonstrukce koupelen a wc, ale i celých bytů, jako například v tomto bytě v Horních Počernicích. Bourání příček a stavba nových dle projektu. Nové elektro a nové omítky, snížení stropů v celém bytě, nové wc a koupelna. Nivelace podlah a pokládka lepených vinylových dílců. Celý byt se následně maloval a osadil obložkovými dveřmi.

Kompletní rekonstrukce bytu v Letňanech

Jedna z našich mnoha povedených rekonstrukcí – nové elektroinstalace,omítky,plovoucí podlahy,vchodové dveře kuchyn a koupelna.Obklad Imola Blown 20x40cm,nábytek Jika Cube 75cm,baterie Grohe,vana Ravak Rosa a Geberit osazený mísou Vitra.

Rekonstrukce koupelny

Velmi povedená přeměna staré koupelny v Praze. – Obkládání obkladem 90 x 30 cm Keraben Nature – koupelna vybavena nábytkem a bateriemi Ravak – sprchová zástěna vyrobená na zakázku San Swiss Majitelům jsme dělaly již několikátou akci. Spolupráce s nimi je vždy výborná a tomu odpovídají i výsledky naší práce.

Rekonstrukce koupelny a WC

Rekonstrukce koupelny a WC na Praze 10.Koupelna i WC se obkládaly Rako Defile,nábytek a sprchový kout Ravak,Baterie Hansgrohe. Nyní majitelům opravujeme již třetí byt.

Rekonstrukce bytu ve staré zástavbě Holešovic

Ve starém holešovickém bytě jsme provedli kompletní rekonstrukci bytu včetně nových rozvodů elektřiny, plynu a celého topení. Opravili jsme podlahy, osadili novou kuchyňskou linku a zrekonstruovali wc i koupelnu, kde jsme sprchový kout vyměnili za krásnou a praktickou vanu se zástěnou od firmy San Swiss.

3D návrh

3D návrh a následná realizace koupelny a WC.

Malá, ale maximálně využitá koupelna

Sprchový kout i vana v malé koupelně? Není problém! Koupelna v panelovém domě v Praze Kyje, kde majitelka od začátku věděla co chce.Příprava a vybírání zařizovacích předmětů bylo náročné,ale nakonec jsme společně vše sladili na výbornou. Spolupráce byla bezproblémová a tomu i odpovídá výsledek naší práce.

Rekonstrukce sociálních zařízení

Nebojíme se ani větších akcí… Například rekonstrukce sociálních zařízení v budově Interpramen na Karlíně, kde se předělávala dvě patra, tedy 2x dámské a 2x pánské sociálky. Bylo zapotřebí provést kompletní rozvody vody a odpadů,snížení stropů, novou vzduchotechniku a elektro… Použit obklad Rako Pietra, Sanita Jika a Ravak.

Rekonstrukce panelákového jádra

V únoru 2018 jsme dokončili rekonstrukci bytového panelákového jádra v Praze- Horních Počernicích. Do koupelny jsme instalovali designově velmi zajímavé umyvadlo na desce.

Atypická koupelna

Tato rekonstrukce probíhala dle projektu i dozoru architekta. Atypické uspořádání koupelny spočívá v umístění sprchového „koutu“ před vanu, což vyřešilo horší prostorové dispozice původní koupelny. Na výsledek této povedené rekonstrukce se můžete podívat ve fotogalerii.